Blog

Kocasinan Mahallesi Kombi Servisi

Kocasinan Kombi Servisi – 0212 451 88 90

Kocasinan kombi servisi, Bahçelievler ilçesin de faaliyet gösteren kombi servisimiz haftanın yedi günü hizmetiniz de. Yenibosna semtinde yer alan şirketimiz Bahçelievler ilçe sınırları içerisinden arayan müşterilerimize aynı gün en geç 3-4 saat içerisinde servis yönlendiriyor.

Aynı gün kombi servisi talebinde bulunan müşterilerimize acil servis araçlarımızdan yönlendirme yapıyorum. Kocasinan mahallesi kombi servisi olarak şirketimize gelerekte arıza beyanında bulunabilirsiniz. Uzman teknisyenlerimizden bilgi almak veya görüş almak isterseniz Kocasinan mahallesindeyiz.

Kocasinan Kombi Servisi Olarak Hangi Hizmetleri Sunuyoruz?

Firmamız kombi sektöründe oldukça deneyimli. 10 yılı aşkın süredir sektörün öncü kombi teknik servislerinden biriyiz. Firmamız tarafından yapılan kombi adına bir çok işlem bulunmakta.

Kocasinan kombi servisi, Bahçelievler Yenibosna Kocasinan mahallesi kombi tamir bakım servisi
Her marka model kombilere hizmet sunuyoruz!

Kocasinan kombi bakımı; Kocasinan kombi servisi olarak kombilerinize yerinde bakım yapıyoruz. Bakımı gelen kombinin bakımı yapılmadığı taktirde kombiniz çok çalışır ama az ısıtır. Bu da aylık hem elektrik hem de doğalgaz faturanıza yansır. Kapaklı kombi servisi olarak da Trakya bölgesinde hizmetler sunuyoruz. İstanbul’a oldukça yakın olan Trakya bölgesinde şubelerimiz bulunmaktadır.

Kocasinan kombi yedek parça değişimi; Kombinizin markası ve modeli ne olursa olsun firmamız tarafından orijinal parçalar kullanır. Dilerseniz ofisimize gelerek de yedek parça alımı yapabilirsiniz. Garantili kombi yedek parçaları almak isterseniz bizi aramanız yeterli olacaktır. Kocasinan kombi servisi güvenilir hizmet arayanların en çok tercih ettiği firma.

Hizmet verdiğimiz kombi markaları; Bir çok markaya tamir bakım hizmeti sunuyoruz. Bunlardan bazıları; Demirdöküm kombi, Baymak kombi, Ferroli kombi, Vaillant kombi, Buderus kombi, Airfel kombi, Arçelik kombi, Beko kombi, Bosch kombi, E.C.A kombi, Viessmann kombi, Baykan kombi gibi onlarca markaya teknik destek hizmeti sunuyoruz.

Garantili hizmetlerimiz; Şirketimiz teknisyenleri tarafından kombinize yapılan işlemler 1 yıl garanti kapsamına alınır. Özellikle tamiri yapılan yedek parçalar sorgusuz sualsiz bir yıl içerisinde yeniden arıza yaparsa değiştirilir veya yeniden tamir edilir.

Bahçelievler Kombi Servisi ile Kombilerinizin Verimliliğini Arttırın

Bahçelievler’in bütün sokaklarına kadar hizmetimiz devam ediyor. Teknisyenlerimizin bilgi ve birikimi ile kombilerinizin verimi daha çok artış gösterecektir. Firmamız tarafından eski yani hurda kombileriniz de değerinde alınır. Hurda kombi fiyatları konusunda müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

İstanbul kombi servisi, Anadolu ve Avrupa yakasın da ilçe ilçe, semt semt hizmetlerini aksatmadan sürdürmekte. Kocasinan kombi servisi olarak da en iyi hizmeti en uygun fiyatlara sizlere tahsis ediyoruz.

Yorum yapabilirsiniz.