Blog

Çerkezköy Demirdöküm Kombi Servisi

Çerkezköy Demirdöküm kombi servisi hizmetleri. Demirdöküm marka ve model kombileriniz için en iyi hizmeti en uygun fiyata sunuyoruz. Demirdöküm kombi arızaları çözümü zor arızalardır. Özellikle Demirdöküm kombi arıza kodları son derece karışık işlemler gerektirmekte.

Özellikle kış aylarında sıklıkla neredeyse her gün aralıksız çalışan kombilerimiz bizler için vazgeçilmez. Çerkezköy Demirdöküm kombi servisi olarak müşterilerimize aynı gün Demirdöküm kombi servisi olarak hizmet sunuyoruz.

Demirdöküm Kombi Arıza Kodları Nelerdir? Kodların Açıklamaları

Demirdöküm Kombi F0 Arıza Kodu; Kombi’de su basıncının düşük olduğunu veya suyun tamamen bittiğini gösterir. Bu gibi durumlar da kombiye su vermelisiniz. Aksi durumda Demirdöküm kombi F0 arızası verecektir.

Demirdöküm Kombi F1 Arıza Kodu; Kombi de aşırı ısınma olduğunu gösterir. Yani kombiniz de ateşleme sorunu meydana gelmiş demektir. Kombinizi resetleyin eğer düzelmez ise servis çağırın.

Demirdöküm Kombi F2 Arıza Kodu; NTC sensörünün arızalı olmasından dolayı meydana gelen arızadır. Hava prosestatının tamiri veya değişimi yapıldığında kombi çalışır duruma gelecektir.

Demirdöküm Kombi F3 Arıza Kodu; Kombi de Prosestatın arızalı olduğunu gösterir. Bu durumda sizin yapmanız gereken servis çağırmak.

Yukarı da yer alan arıza kodları sadece bazılarıdır. Çerkezköy petek temizleme servisi hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Petek temizliği de son derece önemli bir işlemdir. Diğer Demirdöküm arıza kodları hakkında bilgi edinmek için servisimizi aramanız yeterli olacaktır. Demirdöküm’ün bir sürü arıza kodları bulunmaktadır. Demirdöküm kombi F4 arıza kodu, Demirdöküm kombi F5 arıza kodu, Demirdöküm kombi F6 arıza kodu, Demirdöküm kombi F7 arıza kodu, Demirdöküm kombi F8 arıza kodu, Demirdöküm kombi F9 arıza kodu, Demirdöküm kombi F10 arıza kodu diye yer almaktadır.

Demirdöküm Kombi Elektronik Kart Arızası. Kombi Kart Tamiri Yapılıyor mu?

Elektrik kesintilerinden veya elektrik hattın da meydana gelen aşırı yüklenmeden dolayı beyaz eşyaların elektronik kartlarının patladığına, yandığına, arızalandığına şahit olduk. Demirdöküm kombi elektronik kartları ise aynı durumdan etkilenen cihazlardan biridir.

Demirdöküm Kombi kart tamiri

Kombi kartlarının bazıları tamir edilebilir durumdayken bazı kombilerin kartlarının tamiri mümkün değildir. Peki elektronik kombi kartının tamir edilebilir veya tamir edilemez olduğunu nasıl anlarsınız? Bunu açıkçası siz değil uzmanlar teşhis edebiliyor. Her firmanın kendine özel kombi kart tamiri birimi bulunmakta. Çerkezköy Demirdöküm kombi servisi uzun yıllardır hizmetlerine devam etmekte. Veliköy Demirdöküm kombi servisi olarak da mahalle bazlı servis hizmetleri sunuyoruz. Kızılpınar Demirdöküm kombi servisi aynı gün profesyonel servis imkanları sunmakta.

Pendik hurdacı firmasından hurda kombi alım veya satım işlemi yapabilirsiniz.

Yorum yapabilirsiniz.