Blog

İstanbul Baykan kombi servisi

Baykan Kombi Servisi – 0212 451 88 90

Baykan kombi servisi, İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası Baykan kombi teknik yetkili servisiyiz. Garanti kapsamından çıkmış kombilerinizi uzman teknisyenlerimiz ile tamir ediyoruz. İstanbul Anadolu yakası Baykan kombi servisi olarak sizlere aynı gün kombi teknik servis hizmeti sunuyoruz.

Baykan Kombi Arıza Tespiti ve Arıza Kodları Nelerdir?

Kombilerinizin arıza yapması durumunda kendi kendinize yapacağınız yanlış müdahale daha büyük sorunlar yaşamanıza sebep olabilir. Kombilerinize mutlaka uzman kişiler tarafından müdahale edilmesini sağlamanız da her zaman fayda vardır. Baykan kombi servisi olarak uzman teknisyenlerimiz Baykan marka ve model konularında son derece bilgililer.

  • E40 Arıza kodu / 40°C Arızası: Kullanım suyu sensör hatasıdır.
  • E05 Arıza kodu / 30 – 40°C Arızası: Modülatör arızasıdır.
  • E06 Arıza kodu / 70°C Arızası: Aşırı ısınma arızasıdır.
  • E07 Arıza kodu / 60+80°C Arızası: Devirdaim Arızası, Sikülasyon arızasıdır.
  • E08 Arıza Kodu / 50°C Arızası: Kalorifer devre düşük su basıncı arızasıdır.
  • E09 Arıza kodu / 70°C Arızası: Aşırı ısınma arızası

Eğer Baykan kombileriniz yukarıda yazan arıza kodlarından birini veya birden çoğunu veriyorsa o zaman uzman bir teknisyen çağırmalısınız. Baykan kombi arıza kodları için daha fazla detay almak için müşteri temsilcimizi arayabilirsiniz.

Baykan Kombilerin Bakımlarının Zamanında Yapılması Ne Kadar Önemli?

Kış’ın olmazsa olmazlarımızdan biri olan kombilerimizin bakımı son derece önemli. Ülkemizin de içerisinde bulunduğu zorlu ekonomik durumun da etkisi ile kombiler ve kombi yedek parçaları oldukça pahalı. Bir çok kombinin yerli değil ithal olduğunu düşünürsek kombilerin yedek parçaları dolar üzerinden hatta belki de euro üzerinden ülkemize geliyor olabilir.

Baykan kombi servisi hizmetleri. İstanbul'un genelinde garantili kombi servis hizmeti.
Alanın da uzman ekipler.

Baykan Kombi Servisi ile Her Zaman Kombileriniz Güvence Altında Olsun

Kombilerinizin bozulmasını, arıza yapmasını istemiyorsanız o zaman üstünüze düşen bir görev olan kombi bakımını zamanın da yaptırınız. Baykan kombi bakım servisi olarak sadece ama sadece kombi bakımı için kurmuş olduğumuz özel birimimiz ile aynı gün Baykan kombi bakımınızı gerçekleştiriyoruz.

Profesyonel olarak hizmet almak isteyenlerin en çok tercih ettiği firmayız. İstanbul’un genelinde farklı ilçeler de şubelerimiz bulunmakta. Müşteri hizmetlerimizi arayarak adres bilgilerinizi paylaştığınız zaman sizlere en yakın mobil servis yani gezici kombi servisi ekibimiz yönlendirilir.

Hizmet Bölgelerimiz:

Sponsor: Hurda kombi Alımı ve Satımı

Yorum yapabilirsiniz.